Mekan Yönetim

Hakkımızda

2020 yılında kurulan Mekan Yönetim Kurumsal Danışmanlık Ltd. Şti., Türkiye’de tesis yönetim sektörünün yapılanmasında öncülük etmeyi hedefleyen, kurucularının birçok “ilk”e imza attığı bir şirkettir. 

Tecrübeli ekibiyle vermiş olduğu temizlik, güvenlik, teknik, bahçe bakım, sözleşme yönetimi, bütçe planlama gibi tesis yönetim hizmetlerini tüm boyutlarda kaliteli bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Günümüzde büyüyen ekonomilerle birlikte, şirketlerin ve insanların sahip oldukları çalışma, üretim ve yaşam alanları da hızla büyümekte ve bu büyümeyle birlikte daha kompleks yapı ve yönetim sistemleri ortaya çıkmaktadır. 

Bütün bunlar iyi organize edilmiş ekipler ve sistemlerce çözülebilmesi mümkün konulardır. Mekan Yönetim, bu ekip ve sistemleri yürüten, inceleyen, metotlar geliştiren, uygulama imkanları ve çeşitli standartlar yaratmaya çalışan ve bütün bunları yaparken işletme, yönetim, mimari, mühendislik ve sosyal disiplinleri birleştiren bir kurum olmayı ilke edinmiştir.  

Amacımız; yönettiğimiz binalarda, çalışanların ve site sakinlerinin huzurunu arttırmak, giderlerini azaltmak, yaşam kalitesini yükseltmek ve çevresel konularda önemli bir anahtar olmaktır. 

Günümüz işletmelerinde yaygın olarak kullanılan modern yaklaşımlar, yeni yönetim teknikleri ve hızla gelişen teknoloji, üretimde olduğu gibi hizmet sektöründe de büyük değişimlere neden olmuştur. İnovatif çözümler, maliyet azaltma ve kalite arttırma amaçlarıyla yola çıkmış olan Mekan Yönetim ailesinin temel hedefi, hizmet verdiği tesislerde en verimli yaklaşımları sunarak çözüm üretmek ve Yönetim Kurullarının manevi ortağı olmaktır.